Przekaż 1% podatku

 
Stowarzyszenie Fiore jest organizacją pożytku publicznego, która wspiera rozwój Miasteczka Ruchu Focolari w Polsce: Mariapoli Fiore, a także inne działania inspirowane charyzmatem jedności. Tegoroczna zbiórka 1% podatku ma na celu wsparcie infrastruktury tego Miasteczka.

Dzisiaj przed Mariapoli Fiore stają nowe wyzwania i potrzeby jego reorganizacji i restrukturyzacji; budynki wymagają już modernizacji i remontów. Konieczne jest także wykonanie szeregu prac związanych z ich dostosowaniem do nowych wymogów BHP i przepisów sanitarnych. Rosnące koszty energii i mediów wymuszają przeprowadzenie niezbędnych napraw systemów grzewczych i wodno-kanalizacyjnych. Ufamy Bożej Opatrzności, która pozwoli na nowe inicjatywy.

Po raz kolejny konieczne jest także nasze „pospolite ruszenie”, wsparcie modlitewne i finansowe. Przekażcie swój 1% – i zachęćcie innych, aby to zrobili – na rzecz Stowarzyszenia Fiore. Osoby, które w zeszłym roku przekazały 1% na inny ważny dla nich cel, a w tym roku chcą wesprzeć zbiórkę dla Miasteczka, powinny koniecznie w swoim PIT wpisać numer KRS Stowarzyszenia Fiore – organizacji pożytku publicznego.

ZBIÓRKA 1%

KRS 0000289594

Regulamin(500)