Wakacje dla rodzin w Mariapoli Fiore

 
05/07/2023 - 12/07/2023
wakacje dla rodzin z dziećmi (od środy do środy)
05/07/2023to12/07/2023

 

 

Serdecznie zapraszamy na „wakacje dla rodzin” do ośrodka Ruchu Focolari – Mariapoli Fiore w Trzciance w terminie 5 – 12 lipca 2023 roku.

Trzcianka to wieś położona w woj. mazowieckim, w powiecie garwolińskim, w gminie Wilga, w odległości 65 km od Warszawy.
Miłośnicy pięknej przyrody i ciszy odkryją tutaj urokliwe miejsce do spędzenia rodzinnego urlopu.
Miejscowość leży nad meandrującą, czystą rzeką Wilgą, w której żyją bobry, a także pojawiają się na żerowiskach żurawie.

W pobliżu Trzcianki na odwiedziny zasługują sanktuaria maryjne w Górkach oraz w Mariańskim Porzeczu. Wart zobaczenia jest też Garwolin, miasto świętujące w tym roku 600-lecie nadania praw miejskich.

Zachęcamy do pieszych i rowerowych wycieczek po okolicznych lasach, do wypożyczenia kajaków i spływu po rzece Wildze oraz do jazdy konnej w Stajni Wilga. W miejscowościach Wilga i Garwolin dostępne są baseny.

Ośrodek dysponuje obszernym terenem, na którym można organizować gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także rozpalić ognisko i grillować. Dla młodszych dzieci jest do dyspozycji plac zabaw z piaskownicą, dla starszych boisko sportowe do piłki nożnej, stoły pingpongowe.

Nasz ośrodek już od ponad 25 lat stara się wcielać w życie Ideał jedności – charyzmat Ruchu Focolari. Pobyt w tym pięknym miejscu pozwala bliżej poznać ten charyzmat, a także daje możliwość pogłębienia kontaktu z Bogiem.

Zapraszamy… i czekamy na Was!

Wakacje dla rodzin z dziećmi w Miasteczku Fiore w Trzciance k. Wilgi od 5. do 12. lipca br. (od środy do środy).

Kontakt z organizatorami:
telefon: 501 441 353 – Grażyna Ostapska
e-mail: fiore.wakacje@gmail.com

Oferta: kliknij tutaj.

Zapisy – kliknij tutaj: https://forms.gle/C6ESCxVyn9dkveet5

Regulamin(500)