Ieder maand één zin centraal Maandelijks wordt binnen de wereldwijde Focolarebeweging één zin uit het evangelie centraal gesteld: het Woord van leven.

Concréét maken  Het Woord van leven wordt voorzien van een commentaar dat kan helpen om te komen tot het concreet léven van dit Woord. De ervaringen die ieder opdoet worden uitgewisseld in kleine groepen.

Wereldwijd  Het maandelijkse Woord van leven verschijnt in 96 talen en bereikt circa 2 miljoen mensen. Het gezamenlijk leven van het Woord schept een grote gemeenschap.

Lees hier het Woord van leven van deze maand.

Uit het leven

test_marius=
Conferentie “Economy of Francesco Netherlands” in Mariënkroon

Conferentie “Economy of Francesco Netherlands” in Mariënkroon

Een economie die leven geeft
“Vandaag de dag kan en moet een nieuwe economie, geïnspireerd door Franciscus van Assisi, een economie van vriendschap met de aarde en een economie van vrede worden.” Met deze krachtige woorden van Paus Franciscus wordt de toon gezet voor een symposium over de “Economy of Francesco” (EoF) in Mariënkroon.
“Het idee dat […]

[Lees verder]
test_marius=
Eén van Geest

Eén van Geest

Inspirerende viering tijdens gebedsweek voor eenheid
Tijdens de Week van gebed voor eenheid van christenen (18 t/m 25 januari 2026) staat de brief van Paulus aan de Efeziërs (hoofdstuk 4:1-13) centraal, met als overkoepelend thema: ‘Eén van Geest’.
Eenheid als opdracht
Op woensdag 21 januari kwamen ruim 50 mensen uit diverse protestantse en katholieke parochies samen in de […]

[Lees verder]
test_marius=
Kerstgroet 2025 Margaret Karram en Jesús Morán

Kerstgroet 2025 Margaret Karram en Jesús Morán

Kerstgroeten van Margaret Karram en Jesús Morán – Voorzitter en medevoorzitter van de Focolarebeweging
Jesús Morán: Er is een jaar verstreken en vrede is nog steeds een droom. En deze Kerst zullen we opnieuw voor de kerststal staan om het ontroerende mysterie van de geboorte van de ‘vredevorst’ te aanschouwen.
Het is hard om te zien dat de mensheid […]

[Lees verder]