Słowo Boże

 
Chiara Lubich red. Florence Gillet
Chiara Lubich
red. Florence Gillet

Słowo Boże

Wydawca: Fundacja Mariapoli, Wydawnictwo Święty Wojciech
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 120
Oprawa: miękka
Wymiar: 130×200
ISBN: 978-83-920558-5-3

 


Nigdy dotąd nie doświadczaliśmy takiego zalewu słów i nigdy wcześniej nie mieliśmy takich możliwości ich komunikowania, jak dzisiaj. W tym nadmmiarze, w tym szumie komunikacyjnym iluż chciałoby posiąść umiejętność rozpoznawania, słuchania i wypowiadania „słowa”, które ożywia, tworzy relacje, pozwala smakować życie i cieszyć się nim nie w sposób ulotny, lecz pełny.

Ta książka przekazuje doświadczenie życiowe współczesnej nam kobiety, Chiary Lubich, która dzień po dniu wsłuchiwała się w życiodajne słowo – Słowo Boże.

Mamy nadzieję, że książka pomoże odkryć nowość przesłania Autorki. Życzymy Czytelnikowi, by szedł razem z Chiarą Lubich drogą miłości i żył Słowem, zachowując w duszy jej przekonanie: «Świat może się odrodzić jedynie dzięki Ewangelii».

CHIARA LUBICH (1920-2008), wielka charyzmatyczka naszych czasów, znana z niestrudzonej pracy na rzecz jedności i pokoju. Duchowość założonego przez nią Ruchu Focolare rozprzestrzeniła się na całym świecie, wśród członków Kościołów chrześcijańskich, również wśród wyznawców różnych religii i osób o innych przekonaniach. Jej spuścizna to 58 opublikowanych tytułów, 220 wydań i wznowień oraz przekłady na ponad dwadzieścia języków.

Regulamin(500)