Podziękowanie dla tych, którzy marzą o zjednoczonym świecie

 
Publikujemy list zawierający podziękowanie prezydent Marii Voce (Emmaus) i delegatów Ruchu Focolari z całego świata, jaki na zakończenie dorocznego spotkania skierowali do osób z Ruchu i spoza jego struktur, którzy na co dzień żyją ideałem jedności.

Castel Gandolfo, 30 września 2017 r.

PRS-20170930-da_Castelgandolfo_a_tutti-e1507041658133 (Copy)Kochane i kochani,

na zakończenie naszego międzynarodowego spotkania w Castel Gandolfo, pogłębiając naszą tożsamość jako Dzieło Maryi, mogliśmy zauważyć, co charyzmat jedności czyni w świecie. Zrodziło się w nas ogromne pragnienie, aby dotrzeć do każdego z was, którzy na różne sposoby przyjęliście Ideał, żyjecie nim i w różnych sytuacjach dajecie swój wkład w budowanie fragmentów braterstwa.

Pomyśleliśmy, że jest wiele, wiele osób, którym jesteśmy winni wdzięczność i uznanie, za to, że kochali, cierpieli, dali życie dla budowania tej rzeczywistości.

Z całego serca chcemy wyrazić ogromną wdzięczność wszystkim, nie zapominając o tych, którzy dzisiaj nie uznają się za aktywnych członków Ruchu, ale nadal w swoim codziennym życiu kierują się tym samym Ideałem Chiary.

Z pewnością Maryja, Matka Dzieła i wszystkich pomoże nam, jako świadkom swojej miłości, wszędzie gdzie jesteśmy, razem podążać ku jedności rodziny ludzkiej.

Czując się wszyscy małymi węzłami jednej sieci, w tym, co każdy robi i czym żyje, z serdecznymi uściskami.

 

Emmaus wraz ze wszystkimi delegatami

MariaVoce_Sep2017_01 (Copy)

Regulamin(500)