Kawiarenka z Jezusem Pośrodku

 
Powstała wirtualna kawiarenka pod nazwą CAFE GiM*. Spotkania w kawiarence chcą być doświadczaniem powiewu Ducha Świętego i wspólnotowym wsłuchiwaniem się w głos Jezusa.

Najpierw były środowe spotkania w Mariapoli Fiore, później decyzja jej zamknięcia z powodu obostrzeń epidemiologicznych, a na koniec pomysł spotkań na zoomie z rozszerzeniem kręgu uczestników. Każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, jest zaproszony do współtworzenia i uczestniczenia w spotkaniach na platformie zoom w CAFE GiM.

Spotkania odbywają się w każdą środę o godz. 17.00. W programie doświadczenie Gościa kawiarenki. Rozmowy przy stolikach. Błogosławieństwo. Bajka ks. Łukasza Kamykowskiego.

Powiadomienia o tematach i link do Youtuba przesyłamy na WhatsApp w grupie CAFE GiM – link https://chat.whatsapp.com/CKLjJdjYQNrDbIX8tSGvAI lub mailowo. Prośbę o powiadomienia mailem proszę przesyłać  na adres: teresa.twardosz@gmail.com

Stały link do spotkań na zoomie:
https://us02web.zoom.us/j/83852119620?pwd=VEZtRXNJUlFGTGdhVUNVWmtJenJYUT09
ID: 838 5211 9620 Passcode: 12345.

Połącz się i ogrzej, spotkaj ciekawych ludzi. Zapraszamy też do współtworzenia poprzez podzielenie się swoim doświadczeniem.

Zespół redakcyjny CAFE GiM

 

*Gim to skrót od włoskiego „Gesù in mezzo”, co po polsku znaczy Jezus pośrodku.

Regulamin(500)