Duch Święty

 
Chiara Lubich red. Florance Gillet i Raul Silva

 

Chiara Lubich
red. Florance Gillet i Raul Silva

Duch Święty
Wydawca: Fundacja Mariapoli
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 157
Oprawa: miękka
Wymiar: 130×200
ISBN: 978-83-941393-7-7

 

Niniejsza książka jest zbiorem różnych tekstów Chiary Lubich, wydanych oraz wcześniej niepublikowanych, obrazujących delikatne, ale zarazem potężne działanie Ducha Świętego – prawdziwego Reżysera życia Ruchu Focolari i życia jego założycielki. Teksty te ukazują gorące pragnienie autorki, aby był On coraz
bardziej znany i kochany.
***
Duchu Święty, nie prosimy Cię o nic więcej jak tylko o Boga dla Boga. Jako że jutro czy za dziesięć lub więcej lat pójdziemy wielbić Cię tam, gdzie triumfuje Twoje Królestwo i wszystko jest Tobie oddane teraz błagamy Cię, daj nam przeżywać resztę życia wyłącznie i zawsze, i w każdym momencie, tylko dla Ciebie, bo jedynie Ciebie pragniemy kochać i Tobie służyć!

CHIARA LUBICH (1920-2008), wielka charyzmatyczka naszych czasów, znana z niestrudzonej pracy na rzecz jedności i pokoju. Duchowość założonego przez nią Ruchu Focolare rozprzestrzeniła się na całym świecie, wśród członków Kościołów chrześcijańskich, również wśród wyznawców różnych religii i osób o innych przekonaniach. Jej spuścizna to 58 opublikowanych tytułów, 220 wydań i wznowień oraz przekłady na ponad dwadzieścia języków.

Regulamin(500)