Warsztaty artystyczne dla nastolatków z zespołem Gen Verde

 
28/04/2023to01/05/2023

Serdecznie zapraszamy nastolatków w wieku 13-17 lat na spotkanie, które odbędzie się w dniach 28 kwietnia – 1 maja br. w Rzeszowie w domu Rekolekcyjnym „Tabor”. Podczas tych dni osiem artystek z międzynarodowego zespołu Ruchu Focolari – Gen Verde poprowadzi warsztaty artystyczne.

W trakcie warsztatów młodzi będą mogli rozwinąć własny potencjał twórczy, przezwyciężyć niepewność, znaleźć umiejętności i odwagę wyrażania siebie. Dzięki wielokulturowości zespołu mogą też poszerzyć swoje spojrzenie, przyjmować postawy sprzyjające budowaniu współpracy, pokoju i pojednania, które są promowane przez Gen Verde. A przede wszystkim będą budować relacje w grupie rówieśniczej, również międzynarodowej, ponieważ przyjadą też młodzi z Ukrainy.

Każdy uczestnik weźmie udział w jednym z warsztatów: wokalnych, teatralnych, tanecznych, perkusyjnych. Ze względu na dynamikę spotkania nie jest możliwe uczestnictwo tylko w części programu.
Liczba miejsc jest ograniczona (100) – liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza: https://forms.gle/ifYwVkQuQ2mY3wWq5. Pod tym linkiem znajduje się też więcej informacji odnośnie spotkania.
Mail do kontaktu z organizatorami: warsztatyGenVerde2023@gmail.com

Zapraszamy wszystkich chętnych.

Tu znajdziesz więcej informacji o zespole Gen Verde

Regulamin(500)