Stowarzyszenie Fiore: 1,5% z podatku

 
Wsparcie działań formacyjnych Ruchu Focolari w Polsce

Drodzy członkowie i przyjaciele Ruchu Focolari w Polsce,

jak co roku o tej porze Stowarzyszenie Fiore, organizacja pożytku publicznego (OPP), realizuje zbiórkę 1,5% z naszych podatków za 2022 rok. Zgodnie ze wskazaniem odpowiedzialnych za Ruch Focolari w tym roku celem zbiórki jest wsparcie finansowe działalności bieżącej Ruchu.

Jest to pierwszy rok, kiedy wiele osób, dotychczas przekazujących część swojego podatku naszemu stowarzyszeniu, nie będzie mogła tego zrobić z racji zwolnienia z podatku dochodowego. Jednocześnie jest to rok szczególnego wyzwania dla wszystkich, którzy mogą przekazać część z swojego podatku na OPP wspierając finansowo działania Ruchu Focolari w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, którzy od kilkunastu już lat co roku przekazują część swojego podatku dochodowego na wsparcie działań formacyjnych Ruchu Focolari w Polsce.
Prosimy, abyście i w tym roku to zrobili, a jednocześnie zachęcili swoje rodziny i znajomych do przekazania 1,5% z podatku dla naszego stowarzyszenie poprzez wpisanie w PiT numeru:

KRS 0000289594

Z serdecznymi pozdrowieniami
Zarząd Stowarzyszenia Fiore

Regulamin(500)