Prezydent Focolari – Maria Voce na Malcie

 
W czasie Tygodnia dla Zjednoczonego Świata, kiedy mnożą się inicjatywy promujące pokój i braterstwo, wspólnota Focolari na Malcie gościła Prezy-dent Ruchu Focolari - Marię Voce.

Photo-05-05-2017-19-36-16Podczas wizyty Maria Voce była honorowym gościem warsztatów „Komunia i Prawo”, odbywających się w Pałacu Prezydenckim w Attard, zatytułowanych „Prawo, jako środek integracji w społeczeństwie wielokulturowym”. Podczas warsztatów wystąpienia wielu ekspertów zaangażowanych w sprawy emigracji, wychowania i pracy.

4 maja Maria Voce została przyjęta przez Prezydent Malty Marie-Louise Coleiro Preca w San Anton Palace. Prezydent Malty wyraziła uznanie dla Działań Ruchu, który jak stwierdziła, dąży z poświęceniem, aby zanosić dzisiejszemu egocentrycznemu światu przesłanie miłości.

Wizyta Marii Voce na Malcie to odpowiedź na zaproszenie Komisji Ekumenicznej Diecezji Malty, z okazji 40 rocznicy jej fundacji. 5 maja wystąpienie Marii Voce na temat „Dialog czy dialogi? Pewien styl życia”. Następnie spotkanie z Arcybiskupem C.J. Sciclunem.

7 maja uroczystości otwarcia State of Europe Forum zatytułowanego „W kierunku Europy nadziei, uzdrowienia i gościnności”. W programie między innymi wystąpienia Arcybiskupa C.J. Scicluna i Marii Voce.

Regulamin(500)