Żyć Ewangelią dzisiaj

 
11/08/2023 - 13/08/2023
Rekolekcje w świetle duchowości jedności dla osób dorosłych, które chcą ją bliżej poznać.
11/08/2023to13/08/2023

 

W dniach 11-13 sierpnia odbędą się w Mariapoli Fiore (Trzcianka, gm. Wilga) rekolekcje pod hasłem „Żyć Ewangelią dzisiaj”, skierowane do osób dorosłych, które chcą poznać lub pogłębić duchowość jedności Ruchu Focolari.

Mariapoli Fiore to urokliwe miejsce na Mazowszu, które sprzyja duchowemu i fizycznemu wytchnieniu, spotkaniom z ludźmi pragnącymi żyć na co dzień Ewangelią, a także leśnym spacerom czy wyprawom rowerowym. W programie przewidziana jest codzienna Msza św., modlitwa wspólna i indywidualna, pogłębienie wybranych punktów duchowości jedności, dzielenie się doświadczeniem życia w świetle wiary.

Zapisy w trybie online są już otwarte (link do formularza) i będą trwały do 20 lipca albo do wyczerpania miejsc. Pełny koszt wynosi 310,00 zł. Szczegóły odnośnie zaliczki i numeru konta bankowego zostaną przesłane osobom zainteresowanym po wypełnieniu przez nie formularza zgłoszeniowego.

Uwaga! Nie zapewniamy posiłków dietetycznych, jednak w miarę możliwości na miejscu staramy się w tym względzie służyć pomocą.

Kontakt z organizatorami: RekolekcjeFocolare@gmail.com

Lokalizacja: zobacz na mapie.

Zaproszenie (pdf): Żyć Ewangelią dzisiaj – zaproszenie

Regulamin(500)