Razem przez życie – rekolekcje dla małżeństw (online)

 
12/06/2020 - 14/06/2020
W związku ze stanem pandemii rekolekcje dla małżeństw odbędą się on-line.
12/06/2020to14/06/2020

 

W związku ze stanem pandemii rekolekcje dla małżeństw przewidziane na termin 12-14 czerwca 2020 r. odbędą się w tych właśnie dniach on-line. Planujemy połączyć się z Państwem za pomocą platformy Zoom. W programie przewidujemy: trzy konferencje Michała Piekary i jego żony Urszuli, wspólną modlitwę, zapoznanie z duchowością Ruchu Focolare oraz świadectwa małżonków. Rekolekcje będą bezpłatne, a udział w nich możliwy po rejestracji (prosimy o krótki e-mail ze zgłoszeniem na adres: zapisy.focolare@gmail.com).

 

Rekolekcje będą przebiegały następująco: codziennie o godz. 19.00 będzie miało miejsce krótkie spotkanie z wszystkimi uczestnikami na platformie Zoom. Następnie otrzymają Państwo link do świadectw, konferencji i innych materiałów. Będzie je można odtwarzać w zgodzie z własnymi potrzebami i możliwościami. Materiały będą dostępne do kolejnego wieczoru. Każdy wieczór małżonkowie zakończą wspólnym dialogiem małżeńskim.

 

Bardziej szczegółowe informacje będziemy przekazywać drogą mailową.

 

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim filmikiem, w którym Urszula i Michał Piekara  zachęcają nas do wzięcia udziału w rekolekcjach oraz radzą, jak się do nich najlepiej przygotować.
Mamy nadzieję, że kolejne rekolekcje odbędą się już w Trzciance i rodziny będą mogły skorzystać z pełnej oferty formacji w naszym ośrodku.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub pod numerem telefonu: 669 439 027.

 

Z Panem Bogiem!
Organizatorzy

Regulamin(500)