Op zaterdag 14 november van 9u25 tot 13u, begin van het programma om 9u50, in het Centrum Eenheid, Aarschotsesteenweg 381, 3111 Wezemaal-Rotselaar. Het thema wordt vanuit medisch, juridisch en pastoraal standpunt benaderd door vier sprekers:
Mr. Joris Van Cauter, bespreekt de juridische kant en de wetgeving
– Prof. Dr. Timothy Devos, arts UZ Leuven, belicht de medische aspecten
– Mr. Eric Vermeer, diaken, ethicus en geestelijk begeleider, bespreekt euthanasie vanuit menselijke waardigheid, vanuit de katholieke leer en vanuit humanistisch standpunt
– Mevr. Dominique d’Ursel spreekt ons vanuit haar ervaring als pastoraal verantwoordelijke en begeleider
De studiedag is tweetalig (Nederlands/Frans), met simultaanvertaling. Na elke spreker is er ruimte voor vragen en uitwisseling.
Gelieve je in te schrijven vóór 8 november 2026. Deelname in de kosten (koffie en thee inbegrepen) : €20 (en niet 15 zoals eerder vermeld), over te schrijven op het rekeningnummer van ENS: BE16 7340 2877 6774. De betaling geldt als inschrijving – vermeld de naam van wie aanwezig zal zijn.